Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Copernicus Center Lecture 2017: Antonio i Hanna Damasio

środa, 24.05.2017, 19:00 do 20:15
Kraków
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zakończyła się już rezerwacja miejsc na wykład Hanny i Antonia Damasio i dyskusję z ich udziałem. Wszystkich, którzy otrzymali potwierdzenie mailowe prosimy o przybycie do Muzeum Narodowego najpóźniej o godz. 18:40. Pozostałych Państwa zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo.

Pierwszy wykład czwartej edycji Copernicus Festival (Copernicus Center Lecture 2017) wygłoszą Antonio i Hanna Damasio. Będzie on zatytułowany "The Strange Order of Things: Homeostasis, Feeling, and the Making of Cultures" [Dziwny porządek rzeczy. Homeostaza, uczucia i powstawanie kultur]. Tłumaczenie symultaniczne. 

W związku z wyjątkowym zainteresowaniem wykładem Antonia i Hanny Damasio (środa, 24 maja, 19:00; Muzeum Narodowe w Krakowie, Aleja 3 Maja 1) i dyskusją z ich udziałem (20:30), powodowani względami Państwa wygody i bezpieczeństwa, zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia rezerwacji miejsc na te wydarzenia.

Rezerwacja została już zakończona. Wszystkich, którzy otrzymali potwierdzenia mailowe, prosimy o pojawienie się w Muzeum Narodowym co najmniej 20 minut przed wykładem (czyli najpóźniej o 18:40; salę otworzymy o 18:30). Jeśli o 18:50 na sali wciąż będą wolne miejsca, pierwszeństwo wejścia będą miały osoby z listy rezerwowej (wg kolejności zapisów).

Pozostałych Państwa zapraszamy do oglądania transmisji z wykładu na żywo: na kanale Youtube Centrum Kopernika (w języku polskim lub języku angielskim), Facebooku Copernicus Festival (w języku angielskim) oraz na portalu Interia.pl (w języku polskim).

Osoby powiązane z tym wydarzeniem