Warsztaty psychologiczne: „Związki. Przypadek czy przeznaczenie?”

środa, 23.05.2018, 14:00 do 15:30
Kraków
Zapraszamy na warsztaty psychologiczne: „Związki.Przypadek czy przeznaczenie?”. Prowadzenie: Magdalena Śmieja. Liczba miejsc ograniczona, zapisy drogą mailową: warsztaty@copernicusfestival.com.

Co decyduje o tym, że ludzie wchodzą z kimś w bliską relację: przypadek, przeznaczenie czy może świadomy wybór? Czy warto wierzyć w znalezienie swojej „drugiej połówki”? Czy portale randkowe pomagają w wyborze lepiej dopasowanego partnera? Czy naukowcy są w stanie przewidzieć, jak ludzie dobiorą się w pary? Odpowiedzi na te pytania przyniosą warsztaty psychologiczne, w czasie których uczestnicy zbadają także własne ukryte teorie związków i poćwiczą rozwijanie bliskości w relacji.

Do zorganizowania warsztatu potrzebujemy adresu e-mail, imienia i nazwiska, abyśmy mogli kontaktować się w sprawach organizacyjnych. Jest to podstawowy sposób kontaktu w celu potwierdzenia Państwa udziału. Zgłaszając się na warsztaty, potwierdzacie Państwo, że rozumiecie i akceptujecie tę zasadę. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.copernicusfestival.com/wydarzenia-w-ramach-copernicus-festival-2018-153121

Osoby powiązane z tym wydarzeniem