Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Warsztaty literackie: "Jak napisać pierwsze zdanie (i następne)?"

środa, 18.05.2016, 16:00 do 17:30
Kraków
Zapraszamy na warsztaty literackie "Jak napisać pierwsze zdanie (i następne)?", które poprowadzi poeta i publicysta, niezastąpiony Wojciech Bonowicz. Liczba miejsc ograniczona, zapisy: warsztaty@copernicusfestival.com

Tym razem zastanowimy się wspólnie nad fenomenem pierwszego zdania - czy to w powieści, czy w wierszu, czy w opowiadaniu. Przyjrzymy się, jak zaczynają swoje utwory rozmaici pisarze. Zastanowimy się nad tym, czy pierwsze zdanie decyduje o kształcie całego utworu. Spróbujemy sami napisać (a potem zanalizować) swoje "pierwsze zdania".

Osoby powiązane z tym wydarzeniem