Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Warsztaty: Krakowski Szlak Modernizmu po Wiśle

piątek, 20.05.2016, 17:00 do 18:00
Kraków
Wraz z Instytutem Architektury (partnerem festiwalu) zapraszamy na wyjątkowe "warsztaty" - rejs po Wiśle szlakiem krakowskiego modernizmu. Naszym przewodnikiem będzie dr Michał Wiśniewski. Liczba miejsc ograniczona, zapisy: warsztaty@copernicusfestival.com

Wisła to fantastyczne miejsce do obserwowania architektury Krakowa. Wzdłuż jej brzegów znajdują się zarówno ważne dla dziejów miasta zabytki, jak i wiele nowoczesnych budynków, które świadczą o dynamicznym rozwoju miasta w XX wieku. Architektoniczny spacer po rzece pozwoli na odkrywanie mniej znanej perspektywy miasta oraz jego architektury, umożliwi obserwowanie jak rozwijał się Kazimierz i Podgórze wraz z docieraniem do miasta przemysłu, jak i dlaczego powstały bulwary, na czym polegały plany budowy portu rzecznego oraz w jakim kontekście rosły krakowskie mosty, a także wiele ważnych dla miasta budynków, jak Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Hotel Forum lub Centrum Kongresowe ICE.

Osoby powiązane z tym wydarzeniem