Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Warsztaty: Akademia Programowania

sobota, 21.05.2016, 13:30 do 15:45
Kraków
Partner Copernicus Festival - Akademia Programowania - zaprasza dzieci i młodzież na darmowe warsztaty programowania gier i animacji. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych (8-10 lat i 11-15 lat) i potrwają 2 godziny (plus 15 minut przerwy). Liczba miejsc ograniczona, zapisy: warsztaty@copernicusfestival.com

Akademia Programowania jest innowacyjnym przedsięwzięciem nastawionym przede wszystkim na nauczanie programowania wśród dzieci i młodzieży. Dodatkowo poprzez naszą działalność edukacyjną oraz społeczną popularyzujemy zagadnienia związane z nowymi technologiami, informatyką i naukami ścisłymi.

W trakcie zajęć w Akademii Programowania uczestnicy kreują i tworzą od podstaw własne gry komputerowe oraz komputerowe animacje 2D i 3D. Właśnie dzięki połączeniu pasji tworzenia gier, animacji i programów komputerowych z nauką praktycznych zagadnień z dziedziny nauk ścisłych, uzyskujemy atrakcyjne dla młodego pokolenia zajęcia, które zapewniają solidną dawkę wiedzy zdobytą w przystępny i przyjemny sposób.

Warsztaty poprowadzą Agnieszka Koszany i Radosław Krowiak.

http://www.akademiaprogramowania.pl/

Osoby powiązane z tym wydarzeniem