Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Koncert: “The Art of Touch and a Celebration of Contingency” (“Sztuka dotyku i świętowanie przygodności”)

wtorek, 22.05.2018, 19:00
Kraków
Zapraszamy na koncert Johna Tilbury'ego “The Art of Touch and a Celebration of Contingency” (“Sztuka dotyku i świętowanie przygodności”).

Wstęp z zaproszeniem lub wejściówką (do odbioru od czwartku 17 maja w De Revolutionibus Books&Café, (Bracka 14), redakcji „Tygodnika Powszechnego” (Wiślna 12) i Cricotece (Nadwiślańska 2-4).

John Tilbury (ur. 1936) to brytyjski pianista i improwizator. W 1968 wygrał holenderski konkurs muzyki współczesnej Gaudeamus. Od tego momentu skoncentrował się na wykonywaniu muzyki współczesnej, eksperymentalnej i awangardowej, współpracując z wieloma muzykami, w szczególności zaliczanymi do nurtu improwizatorskiego.

Osoby powiązane z tym wydarzeniem