Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Koncert: Artur Majewski i Rafał Mazur

czwartek, 24.05.2018, 22:00
Kraków
Zapraszamy na koncert duetu improwizatorów, którzy poprowadzą nas po ścieżkach muzycznego przypadku. Bezpłatne wejściówki dostępne od czwartku 17 maja w De Revolutionibus Books&Café (Bracka 14) i kinie Mikro (Lea 5).

Artur Majewski to wykładowca na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, koncertował m.in. w USA, Japonii, Anglii, Izraelu, Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Austrii. Rafał Mazur jest z wykształcenia filozofem, wielokrotnie koncertował m.in. w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Izraelu, Chinach, Anglii, Austrii, Belgii, Holandii i na Ukrainie i Węgrzech. 

We współpracy z różnymi autorami obaj wydali dotychczas kilkanaście albumów.

 

Osoby powiązane z tym wydarzeniem