Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Debata: "Błąd Kartezjusza?"

środa, 24.05.2017, 20:30 do 21:30
Kraków
Z Antoniem i Hanną Damasio o sensowności przeciwstawiania emocji rozumowi i zależnościach między racjonalnością i afektem porozmawia prof. Bartosz Brożek. Tłumaczenie symultaniczne. UWAGA, TYLKO REZERWACJA GWARANTUJE WSTĘP (ZOB. NIŻEJ)!

Szanowni Państwo,

w związku z wyjątkowym zainteresowaniem wykładem Antonia i Hanny Damasio (środa, 24 maja, 19:00; Muzeum Narodowe w Krakowie, Aleja 3 Maja 1) i dyskusją z ich udziałem (20:30), powodowani względami Państwa wygody i bezpieczeństwa, zmuszeni jesteśmy wprowadzić rezerwację miejsc na te wydarzenia.

By zagwarantować sobie wstęp należy wysłać na adres damasio@copernicusfestival.com maila zawierającego imię i nazwisko oraz, po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji w mailu zwrotnym, pojawić się w Muzeum Narodowym co najmniej 20 minut przed wykładem (czyli najpóźniej o 18:40; salę otworzymy o 18:30). Zgłoszenie z jednego adresu może obejmować maksymalnie dwie osoby.

W razie osiągnięcia limitu rezerwacji kolejne osoby będziemy zapisywać na listę rezerwową, oczywiście informując je o tym. Jeśli o 18:50 na sali wciąż będą wolne miejsca, pierwszeństwo wejścia będą miały osoby z listy rezerwowej (wg kolejności zapisów).

Jednocześnie informujemy, że podejmujemy starania, aby wykład był transmitowany na żywo w internecie.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia,

Zespół Copernicus Festival

Aktualizacja: 23 maja, godz. 12:00. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że rezerwacja została zakończona.

Osoby powiązane z tym wydarzeniem