Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Kontakt

Dyrektor: Michał Heller

Rada programowa: Wojciech Bonowicz, Bartosz Brożek, Piotr Mucharski, Jerzy Stelmach, Jacek Ślusarczyk (dyrektor artystyczny)

Zespół: Bartłomiej Kucharzyk (dyrektor wykonawczy), Diana Sałacka (rzecznik prasowy), Michał Furman (kontakt z otoczeniem instytucjonalnym), Paweł Adamiec, Anna Dziurdzikowska, Marek Jakubiec, Sabina Janeczko, Przemysław Kopeć, Łukasz Kwiatek, Łukasz Lamża, Anna Rozkuszka, Anna Skoczeń, Wojciech Wyżykowski, Aleksandra Urbańczyk, Piotr Urbańczyk, Piotr Zięba

 

Biuro Copernicus Festival

Adres: ul. Szczepańska 1/5, 31-011 Kraków

Kontakt: info@copernicusfestival.com

Diana Sałacka - Media i PR: diana@copernicusfestival.com