Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Strona główna

Polecamy

CF 2017: Emocje

Emocje będą tematem przewodnim czwartej edycji Copernicus Festival. Odbędzie się ona w dniach 23-28 maja 2017 r.

Program Festiwalu w skrócie

Aktualności i polecane wydarzenia

Już noworodki postrzegają świat jako wypełniony przedmiotami i zamieszkały przez umysły. Jesteśmy dualistami od urodzenia – twierdzi psycholog Paul Bloom.
25 maja przez cały dzień na hasło "Copernicus Festival" za złotówkę można kupić bilet do Muzeum Interaktywnego Centrum Edukacji Teatralnej w Krakowie (Jagiellońska 1).
W ramach akcji „Nauka czytania” razem z uczniami szkół podstawowych tropimy naukowe wątki w klasycznych książkach dla dzieci.
2017-05-26
Już w piątek zapraszamy na wykład prof. Paula Blooma, zatytułowany "Against Empathy" [Przeciw empatii]. Wstęp wolny, tłumaczenie symultaniczne, poniżej linki do transmisji na żywo.
Badania psycholożki rozwojowej Karen Wynn pomagają odpowiedzieć na najważniejsze pytanie stawiane przez człowieka od początku jego intelektualnej historii: jaka jest nasza natura?
Wernisaż wystawy "Sztuka emocji" / Fot. Jacek Taran
We wtorek rozpoczęła się czwarta edycja Copernicus Festival – imprezy, która jak żadna inna pokazuje, że podział na kulturę i naukę jest nie tylko sztuczny i niepotrzebny, ale też...

Gwiazdy Festiwalu

Filozof, kosmolog i teolog
Psycholog
Materiałoznawca
Neurobiolog
Neurobiolog, filozof
Psycholog